Jakie posiłki zaserwować gościom podczas przyjęcia komunijnego?

Pierwsza Komunia to ważne wydarzenie zarówno w życiu dziecka, jak i jego rodzica. W związku z tym faktem warto zorganizować je jak najlepiej. Po całej uroczystości, która odbywa się w kościele, dzieci pierwszokomunijne wybierają się ze swoimi rodzinami na wspólny obiad. Może się on odbyć w ich rodzinnym domu, choć coraz częściej rodzice decydują się na jego zorganizowanie w restauracji. Wynika to przede wszystkim z oszczędności czasu, a także odjęcia sobie dodatkowego obowiązku związanego z koniecznością przygotowania posiłku. 

Spore grono osób postanawia też zorganizować przyjęcie komunijne w domu, jednak to firma cateringowa kraków jest wynajęta w celu przygotowania posiłków, a także ich dostarczenia w miejsce przyjęcia. 

Jakie posiłki zaserwować gościom podczas przyjęcia komunijnego?

W związku z tym, że uroczystość komunijna w kościele odbywa się dosyć wcześnie, przybycie do domu także nie następuje w porze obiadowej. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest podanie gościom kawy i ciasta, które również może dostarczyć nam catering service. 

Kolejnym posiłkiem dostarczonym przez firmę cateringową kraków powinien być obiad składający się z zupy oraz drugiego dania. Naczęściej wybieranymi posiłkami na tę okoliczność są:

– rosół z makaronem,
– ziemniaki lub/oraz kluski śląskie,
– dwa lub trzy rodzaje mięs,
– bukiet surówek.

Jest to standardowa kombinacja, która cieszy się największym zainteresowaniem i jest lubiana przez zdecydowaną większość osób uczestniczących w tego typu uroczystościach. 

Czy firma cateringowa kraków przygotowuje posiłki, które samodzielnie wymyślimy?

Z reguły catering service przedstawia różne warianty oferowanego przez siebie menu, a klient dokonuje wyboru tego, które najbardziej mu odpowiada. Raczej niespotykanym zjawiskiem jest przygotowanie zupełnie nowego menu, które „zaprojektuje” klient.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *