Jakie posiłki zaserwować gościom podczas przyjęcia komunijnego?

Pierwsza Komunia to ważne wydarzenie zarówno w życiu dziecka, jak i jego rodzica. W związku z tym faktem warto zorganizować je jak najlepiej. Po całej uroczystości, która odbywa się w kościele, dzieci pierwszokomunijne wybierają się ze swoimi rodzinami na wspólny obiad. Może się on odbyć w ich rodzinnym domu, choć coraz częściej rodzice decydują się na jego zorganizowanie w restauracji. Wynika to przede wszystkim z oszczędności czasu, a także odjęcia sobie dodatkowego obowiązku związanego z koniecznością przygotowania posiłku. 

Spore grono osób postanawia też zorganizować przyjęcie komunijne w domu, jednak to firma cateringowa kraków jest wynajęta w celu przygotowania posiłków, a także ich dostarczenia w miejsce przyjęcia. 

Jakie posiłki zaserwować gościom podczas przyjęcia komunijnego?

W związku z tym, że uroczystość komunijna w kościele odbywa się dosyć wcześnie, przybycie do domu także nie następuje w porze obiadowej. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest podanie gościom kawy i ciasta, które również może dostarczyć nam catering service. 

Kolejnym posiłkiem dostarczonym przez firmę cateringową kraków powinien być obiad składający się z zupy oraz drugiego dania. Naczęściej wybieranymi posiłkami na tę okoliczność są:

– rosół z makaronem,
– ziemniaki lub/oraz kluski śląskie,
– dwa lub trzy rodzaje mięs,
– bukiet surówek.

Jest to standardowa kombinacja, która cieszy się największym zainteresowaniem i jest lubiana przez zdecydowaną większość osób uczestniczących w tego typu uroczystościach. 

Czy firma cateringowa kraków przygotowuje posiłki, które samodzielnie wymyślimy?

Z reguły catering service przedstawia różne warianty oferowanego przez siebie menu, a klient dokonuje wyboru tego, które najbardziej mu odpowiada. Raczej niespotykanym zjawiskiem jest przygotowanie zupełnie nowego menu, które „zaprojektuje” klient.

Comments are closed.