Czym charakteryzuje się druk cyfrowy?

Usługą zarówno drukarni online jak i stacjonarnych, która cieszy się dużym zainteresowaniem, jest druk cyfrowy. Polega on na przesłaniu z komputera do elektrofotograficznej maszyny drukarskiej zapisu cyfrowego materiałów do wydrukowania. W związku z tym istnieje możliwość personalizacji projektu druku cyfrowego Kraków i dokonania zmian dowolnych elementów tekstowych czy graficznych.

Dlaczego warto zdecydować się na druk cyfrowy?

Klienci drukarni online doceniają szczególnie wygodę realizacji zamówienia. Mogą dostarczyć materiały do druku w formie elektronicznej, nie wychodząc z domu, albo dostarczyć je na dowolnym nośniku cyfrowym do siedziby drukarni. Wybierając druk cyfrowy Kraków istnieje możliwość dostowania projektu do własnych potrzeb, a także doboru wielkości i gramatury papieru. Technika druku jest podobna do druku laserowego, co gwarantuje wysoką jakość finalnego produktu.

Ponad to druk cyfrowy Kraków to jedna z najszybszych i najbardziej opłacalnych finansowo form druku. Jest on atrakcyjny cenowo nawet przy niskich nakładach, czego nie można powiedzieć, np. o druku offsetowym. Drukarnia online może również archiwizować projekty klientów, aby w przyszłości mogli bezproblemowo ponowić zamówienie.

drukarnia online

Co drukuje się metodą druku cyfrowego?

Zamówienie druku cyfrowego Kraków w drukarni online jest opłacalne dla klienta biznesowego jak i indywidualnego. Jakie wydruki można zrealizować tą metodą?

  • ulotki, plakaty, wizytówki
  • katalogi, broszury, portfolio
  • menu, kalendarze, cenniki, bony podarunkowe
  • albumy fotograficzne

Comments are closed.