Jakie zadania mają magnetyczne c-profile?

Magnetyczny c-profil jest to uchwyt reklamowy, którego przeznaczeniem jest bardzo łatwe i szybkie oznakowanie nie tylko i wyłącznie sklepowych półek, ale również regałów magazynowych.

Skąd się wzięła nazwa tego produktu?

Warto mieć świadomość, że produkt nazwę zawdzięcza listwie, której brzegi są wykończone właśnie na kształt litery C. Następnie w listwę należy wsunąć etykietę z określonym opisem, która jest świetne zabezpieczona przezroczystą osłonką przed ewentualnymi zabrudzeniami. Z kolei tylna strona taśmy przeznaczonej do znakowania jest magnetyczna. Może ona bowiem przylegać nie tylko i wyłącznie do metalowych szafek, ale również maszyn, regałów czy innych przedmiotów.

Jakie zadanie pełnią magnetyczne c-profile?

Trzeba zdawać sobie sprawę, że w zależności od potrzeb uniwersalne listwy można bez problemu wykorzystać zarówno do znakowania regałów magazynowych, jak i umieszczania cen produktów na półkach sklepowych. Produkt można również stosować do opisywania szafek pracowników w różnego rodzaju zakładach.

Ogromnym atutem magnetycznych c-profili dzięki przezroczystej ochronce jest fakt, że dane znajdujące się na etykietach będą nie tylko bardzo dobrze widoczne, ale również bezpieczne. Nie będzie żadnych problemów z odczytywaniem nazwisk, cen czy kodów kreskowych. Ponadto nie będzie konieczności wyjmowania kartek z danego profilu. Warto również zaznaczyć, że ergonomiczna i prosta budowa produktu powoduje, że magnetyczny c-profil jest w stanie utrzymać etykiety we właściwym miejscu.

Comments are closed.