Kołozeszyt idealnym rozwiązaniem do biura i szkoły

Kołozeszyt jest to popularny produkt biurowy, który sprawdza się w firmie, szkole i domu. Wyposażony może być on w półtwardą, laminowaną okładkę. Występuje on w szerokim wachlarzu kolorystycznym i w różnego rodzaju modelach. Tego typu zeszyt może być zaprojektowany w linię lub w kartkę. Może on zawierać także puste strony. Produkt ten w zależności od konkretnego modelu, wyposażony jest w 32 kartki, 70, 80, 96 bądź 120.

Metalowa spirala zapewnia doskonałe walory użytkowe i atrakcyjny wygląd. Wśród modeli wyróżnia się zeszyty, które posiadają perforowane strony. Wyposażone mogą być one opcjonalnie w margines, są dziurkowane.

Czym charakteryzują się kołozeszyty?

Kołozeszyty https://biurwa.pl/kolozeszyt posiadają różne wzory, mogą przedstawiać one figury geometryczne, zwierzęta, rośliny oraz inne elementy. Posiadają one perforację wzdłuż grzbietu, dzięki czemu z łatwością można z nich wyrywać kartki. W tego typu modelach znajdują się także otwory do segregatora. Z kolei podwójna spirala wkręcona po dłuższym boku, ułatwia przesuwanie kartek.

Wśród tego typu notesów można wyróżnić zeszyty, które posiadają okładkę z zaokrąglonymi rogami. Ponadto, mogą być one wyposażone w elastyczny pasek spinający notatnik. Kartki w białym kolorze zapewniają estetyczne wykończenie oraz dużą przejrzystość.

Kołonotatniki – praktyczne, poręczne i funkcjonalne

Wśród nowoczesnych zeszytów można wyróżnić również takie, które posiadają przednią i tylną okładkę zaprojektowaną z polipropylenu. Materiał ten może być otrzymywany w wyniku recyklingu, dlatego produkt ten wspiera ekologię. Na szczególną uwagę zasługują także praktyczne i poręczne zeszyty ze specjalistyczną funkcją oraz dedykowaną aplikacją.

Tego typu produkt umożliwia łatwe i szybkie zapisywanie odręcznych notatek a pamięci urządzenia mobilnego. Wyżej wymienione egzemplarze są polecane zwłaszcza dla osób, które doceniają nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Kołonotatniki mogą opcjonalnie posiadać specjalne bigowanie okładki, którą można podwinąć pod spód notatnika.

Comments are closed.