Papier samoprzylepny do drukarek – nowoczesny rodzaj druku.

Samoprzylepne folie i papiery do drukarek to materiały, które coraz szybciej przybierają na popularności i mogą być używane na wiele różnych sposobów. Szeroki wybór kolorów, wzorów oraz struktur papierów i folii samoprzylepnych przeznaczonych do wszelkiego typu druku pozwala na dopasowanie ich do swoich potrzeb i upodobań a także przeznaczenia.

Czym są folie i papiery samoprzylepne do drukarek?

Materiały samoprzylepne przeznaczone są do różnego typu drukarek. Na rynku dostępne są papiery samoprzylepne zarówno do najprostszego druku atramentowego, laserowego jak i offsetowego – tak zwanego sitodruku. Z jednej strony papier zaopatrzony jest w warstwę do drukowania, z drugiej zaś zabezpieczony jest ochronną folią, pod którą znajduje się specjalny klej.

Papier samoprzylepny do drukarek – zastosowania.

Istnieje mnóstwo sposobów na wykorzystanie tego typu materiałów. Jest on z powodzeniem wykorzystywany do prac biurowych, ale także pocztowych czy fotograficznych. Do zastosowań papierów i folii samoprzylepnych do drukarek należą między innymi:

  • drukowanie etykiet samoprzylepnych
  • wydruk samoprzylepnych zdjęć i tworzenie albumów
  • wydruk plakatów
  • w firmach kurierskich oznaczanie listów przewozowych
  • oznakowywanie towarów w fabrykach

Na rynku znaleźć można wiele wzorów i kolorów papierów samoprzylepnych do drukarek (np. w tym sklepie). Od najprostszych białych i czarnych kartek aż do kolorowych – niebieskich, żółtych czy czerwonych. Dodatkowo wybierać można pomiędzy papierami matowymi, fluorescencyjnymi i błyszczącymi oraz foliami samoprzylepnymi matowymi, o wysokim połysku lub transparentnymi.

Comments are closed.