Piękny i praktyczny wizytownik na biurko

Wizytówka jest jednym z podstawowych narzędzi bardzo przydatnych w kontaktach biznesowych. Ich wymiana jest bowiem nie tylko elementem networkingu lecz również prostym sposobem na przekazanie namiarów kontaktowych na swoją firmę. W związku z tym na biurku każdego biznesmena powinien znajdować się praktyczny i funkcjonalny stojak na wizytówki, w którym to będzie można pięknie wyeksponować te karteczki, które chcemy wręczyć swoim kontrahentom.

Wizytownik obrotowy – idealne rozwiązanie w każdym biurze

Jak powszechnie wiadomo najpraktyczniejszym miejscem do przechowywania wizytówek są wizytowniki obrotowe. Są one doskonałym rozwiązaniem dla każdej osoby, która to często otrzymuje wizytówki, a jednocześnie ma problem z ich właściwym przechowywaniem.
Uporządkowanie wizytówek w formie alfabetycznej czy też według innego klucza sprawia, że potrzebną w danej chwili wizytówkę można znaleźć w przeciągu sekundy.

Dostępne na rynku tego typu produkty potrafią z powodzeniem pomieścić nawet do 400 wizytówek. Odpowiednie wymiary pozwalają na bardzo łatwe uzupełnianie oraz wyciąganie wizytowników z poszczególnych kieszonek.

Niezwykle oryginalnie prezentuje się kolor srebrny wizytownika, który to jest stylowym dodatkiem do każdego biurka. Jest to świetna inwestycja na lata, bowiem dzięki temu praktycznemu gadżetowi można umieścić najważniejsze kontakty ze świata biznesu w jednym miejscu.

Wizytowniki – szeroka oferta

Oferta wizytowników jest niezwykle szeroka (szukaj na durashop.pl). W sprzedaży znajdują się modele metalowe, aluminiowe oraz plastikowe w bogatej gamie kolorystycznej. Każdy wizytownik jest wykonany z tworzywa wysokiej jakości oraz jest wyposażony w foliową koszulkę zabezpieczającą przed uszkodzeniem.

Mniejszy model można z powodzeniem umieścić w poręcznym kieszonkowym etui i zawsze nosić go z sobą. Z kolei nieco większy, książkowy warto przechowywać na biurku, najlepiej w pobliżu telefonu. Dzięki wizytownikom można utrzymać w należytym stanie oraz porządku wszystkie zgromadzone wizytówki.

Każdy ekskluzywny wizytownik prezentuje się niebanalnie, więc jest w szczególności polecany dla ludzi, którzy ceniących sobie szyk i elegancję.

Comments are closed.