Pomoc dla zapominalskich – karteczki samoprzylepne

Karteczki samoprzylepne z pewnością są przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Wystarczy wyobrazić sobie, że można za ich pomocą przekazać innym domownikom różne polecenia i informacje.

Przekazywanie ważnych informacji

Bloczki samoprzylepne dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Korzystają z nich zarówno dzieci, jak i dorośli. Zazwyczaj sprzedawane są w formie kostki, z której można odrywać kartki po kolei. Na takiej oderwanej karteczce można zostawić innym domownikom ważną wiadomość. Jest to na przykład informacja o konieczności wyjścia z domu aby załatwić ważną sprawę. Można też zapisać godzinę planowanego powrotu. Dzięki temu cały dom będzie funkcjonował sprawnie. To świetna metoda przekazywania informacji. Warto stosować takie triki w swoim gospodarstwie domowym, aby nie wprowadzać chaosu i niepotrzebnego stresu.

karteczki samoprzylepne

Niezbędnik ucznia

Karteczki samoprzylepne przydają się oczywiście w biurze i w szkole (https://biurwa.pl/karteczki-samoprzylepne). Trudno wyobrazić sobie ucznia, które nie używa takich karteczek do nauki. Za ich pomocą można przecież zaznaczyć wybrane strony w książce albo podręczniku. Dzięki temu można zorientować się, gdzie są ważne informacje, do których trzeba w przyszłości wrócić. Wydaje się zatem, że funkcjonowanie bez karteczek przylepnych byłoby mocno kłopotliwe. Takie karteczki to obowiązkowe wyposażenie każdego ucznia. Są one także obowiązkowe w każdym biurze. Pracownicy bardzo chętnie z nich korzystają. Kiedy tylko ich zabraknie, zamawiają nową partię. Jest to absolutnie zrozumiałe biorąc pod uwagę ich funkcjonalność.

Comments are closed.