Zaproszenia do wydruku: cechy i korzyści

Kartki z życzeniami w stylu Twojej firmy to świetny dodatek do każdego świątecznego prezentu. Karty z zaproszeniami są bardzo podobne do kartek z życzeniami, ale niosą zupełnie inne przesłanie. Oba rodzaje druków mogą być bez składania (jak ulotki) i w jednym złożeniu (jak broszury).

Wykonujemy pocztówki i zaproszenia na kartonach https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/zaproszenia/ o różnych gramaturach oraz projektujemy kartony z różnymi efektami specjalnymi (metaliczne, barwione). Taki nadruk podkreśli Twój wyjątkowy styl i doda szyku nawet najbardziej minimalistycznej aranżacji.

Drukowanie kartek okolicznościowych i zaproszeń

Kartka okolicznościowa jest ważnym elementem drukowanym, który jest regularnie używany jako pozdrowienie lub zaproszenie na imprezę.

Kartki pocztowe, jako forma reklamy, są popularne wśród oficjalnych organizacji, ponieważ pełnią funkcję reklamową i mogą być opatrzone logo firmy. Firmowe kartki okolicznościowe podkreślają styl, wizerunek i szacunek dla odbiorcy.

Zaproszenia do wydruku mają następujące zalety:

  • Duży wybór szablonów, które są stale modyfikowane i aktualizowane;
  • Różne rodzaje kartek pocztowych: pocztowe, okolicznościowe, firmowe;
  • Niezależny wybór formatu zaproszenia (A6, A5) i materiału do druku: karton ozdobny, papier powlekany;
  • Dostępne są różne warianty obróbki końcowej: laminowanie – nakładanie przezroczystej folii ochronnej;
  • Wydruk na wysokiej klasy cyfrowym urządzeniu drukującym;
  • Czas produkcji pocztówek wynosi 2-3 dni, a w razie potrzeby możliwy jest druk w trybie pilnym.

Do każdego klienta drukarnie podchodzą indywidualnie, dlatego możecie być pewni, że zaproszenia do wydruku z pewnością spodobają się Wam i Waszym gościom. Projekt zaproszeń zależy od motywu przewodniego imprezy.

Zaproszenia do wydruku znajdują zastosowanie zarówno w życiu prywatnym – zaproszenie na ślub, urodziny, rocznicę, jak i w komunikacji oficjalnej – zaproszenie na wystawy, konferencje, prezentacje, szkolenia.

Comments are closed.