Co można umieścić na koszulce z własnym nadrukiem?

Najkrótsza odpowiedź na to pytanie powinna brzmieć – wszystko. Właściwie nie ma ograniczeń, co do tego co można umieszczać na koszulkach drukowanych na zamówienie. Jeśli coś da się wydrukować, to da się to też umieścić na koszulce!

Napisy

Koszulki z własnym nadrukiem to przede wszystkim ubrania z napisami. Mogą to być zabawne hasła albo całkiem poważne teksty. Może to też być imię osoby, która koszulkę ma nosić. Dokładnie tak robią kluby sportowe. Napisem może też być nazwa konkretnej marki, jeśli koszulki z własnym nadrukiem tanio kupuje się po to, by mieć gadżet reklamowy, sprawdź więcej na copyshop. Napisy są najbardziej powszechnym elementem umieszczanym w projektach koszulek. Warto jednak zauważyć, że napisy również się od siebie różnią. Wszystko zależy od tego, jaka czcionka zostanie wybrana do przygotowania tekstu. Mogą to być proste, tradycyjne litery. Może to być nowoczesne graffiti, albo font, który przypomina kaligraficzne pismo ręczne. Wybór jest ogromny, co ma swoje przełożenie w tym, że ciężko jest spotkać dwie identyczne koszulki na zamówienie. Dzięki temu są unikatowe i wyjątkowe, a osoba która je nosi czuje się w nich dobrze.

koszulki z własnym nadrukiem

Grafiki

To bardzo szerokie pojęcie. Grafikami mogą być po prostu zdjęcia z rodzinnego albumu albo kadry z ulubionego filmu. Mogą to też być komiksy, własne rysunki czy urocze rysunki dziecka. Możliwości jest wiele, a rodzaj grafiki właściwie nie wpływa na cenę koszulki z nadrukiem Kraków.

Comments are closed.