Zamawiasz druk wizytówek? Sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Wizytówki nadal pozostają podstawowym narzędziem ułatwiającym nawiązywanie kontaktów biznesowych. Wobec tego zlecenie druku wizytówek często jest pierwszą decyzją, jaka podejmowana jest przez świeżo upieczonego przedsiębiorcę. Na co warto zwrócić uwagę przy zleceniu wydruku tych materiałów?

Jak zamówić idealne wizytówki?

Wizytówka może przybierać różne formy. Obecnie drukowanie wizytówek bazuje na wykorzystaniu zaawansowanych metod poligraficznych, które pozwalają na uzyskanie tak atrakcyjnego efektu. Koniecznie sprawdź dobrą ofertę https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/wizytowki/.

Najważniejsze parametry przy wydruku wizytówek:

drukowanie wizytówek
  • format – najczęściej to 85 x 55 mm lub 90 x 50 mm
  • rodzaj papieru – zwykły kredowy, ale też ozdobny, barwiony, a nawet plastik
  • zadruk – jednostronny albo dwustronny
  • kształt narożników – ostre lub zaokrąglone
  • uszlachetnienie – folie mat, błysk, lakier wybiórczy UV, hot-stamping, tłoczenie i inne

Warto zatem przeanalizować wszystkie z powyższych parametrów. Nie trzeba jednak martwić się o projekt – wiele drukarni może wykonać go dla klienta na zlecenie lub można przygotować go na bazie gotowych szablonów.

Gdzie zlecić wydruk wizytówek?

Dzisiaj wydruk wizytówek to żaden problem – usługę można zamówić zarówno stacjonarnie, na przykład w drukarniach działających w Krakowie, jak i można zrobić to online.

Aby wizytówki były udaną inwestycją, warto wybrać taką drukarnię, która posiada pozytywne opinie od swoich klientów, a także oferuje druk wizytówek na korzystnych warunkach i w przystępnej cenie.

Comments are closed.