Kartki okolicznościowe na każdą okoliczność

Każdy z nas otrzymał kiedyś kartkę: z okazji urodzin, rocznicy, ślubu, narodzin dziecka, świąt kalendarzowych, takich jak Sylwester, 14 lutego czy 8 marca. Zazwyczaj kartka okolicznościowa ma świąteczny wzór i standardowy tekst. Ale obecnie możesz dodać i wydrukować na kartce swoje ulubione zdjęcia oraz wymyślić własne pozdrowienia z najcieplejszymi słowami. Otrzymanie takiej kartki będzie bardzo miłe i niespodziewane.

Kartki okolicznościowe jako modny upominek

Kartka z życzeniami nie zawsze musi być z okazji świąt, możesz wysłać kartkę do przyjaciela w innym mieście lub wysłać pocztówkę do siebie z podróży.

Druk kartek pocztowych jest elementem świątecznym, elementem radości, zwiastunem znaczących i uroczystych wydarzeń. Dawanie kartek zaczęło się już wieki temu. W tamtych czasach kartki były rysowane ręcznie, ozdabiane ornamentami, a do obrazka przyklejano kokardy i pióra.

Właściciele małych firm i dużych przedsiębiorstw cenią i kochają swoją działalność nie tylko za dobrobyt materialny. Tworzenie kartek okolicznościowych jest procesem twórczym, który pozwala na realizację talentów artystycznych i spełnienie ambicji twórczych. Jest to idealne połączenie biznesu i przyjemności.

Druk kartek: Prace projektowe i tworzenie szaty graficznej

Jest to najbardziej twórczy etap. W tym momencie pocztówkę postrzega się jako produkt artystyczny, który musi wywołać u odbiorcy określone emocje.

Stworzenie szaty graficznej to praca całej grupy artystów, projektantów, grafików, a nawet specjalistów od marketingu, ponieważ pocztówka musi nie tylko pięknie wyglądać, ale także dobrze się sprzedawać.

Wybór technologii produkcji i metody drukowania kartek

Zależy to od rodzaju i jakości pocztówki. Na przykład dla kart https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/kartki-i-pocztowki/ gładkich odpowiednia jest technika druku płaskiego, ale dla kart z brokatem i zapachem konieczne jest zastosowanie techniki sitodruku.

Metoda tworzenia produktu drukowanego zależy bezpośrednio od planowanego nakładu pocztówek. Przy wydaniu 10 pocztówek stosuje się druk cyfrowy, przy nakładzie do 500 sztuk – offset, przy nakładach powyżej 500 sztuk – sitodruk.

Comments are closed.