Co warto wiedzieć na temat roll-upów?

Sposobów na reklamę jest naprawdę wiele zaczynając od klasycznej, poprzez internetową, a kończąc na tej wyświetlanej w mediach. Ostatnimi czasy dużym powodzeniem cieszy się jej konkretny wariant, jakim jest roll up. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji, które warto wiedzieć o tego typu reklamie.

Czym są roll- upy?

Roll up reklamowy jest to inaczej reklama zwijana, którą przy użyciu odpowiednich elementów mocuje się w formie stojaka. W jej skład wchodzi plansza reklamowa, kaseta z systemem rolującym, listwa zaciskowa oraz wysięgnik. Jest ona bardzo łatwa w montażu, w związku z czym poradzi sobie z tym absolutnie każdy. Co ważne, po jej zwinięciu mieści się ona w kasecie z systemem rolującym, w związku z czym nie zajmuje również dużo miejsca. Ponadto jest lekka, dzięki czemu z łatwością można przenosić ją z miejsca na miejsce.

roll up kraków

Czy roll- upy są skuteczne?

Roll up Kraków uważany jest za jedną ze skuteczniejszych form reklamy. Najlepiej sprawdza się podczas rozmaitych eventów czy targów branżowych. Jego wykonanie jest tanie, w związku z czym nie trzeba się obawiać konieczności zainwestowania znacznych środków finansowych. Ważne jest jednak to, aby grafika prezentowana na planszy reklamowej została wykonana na najwyższym poziomie tak, aby przyciągać wzrok odbiorców i wzbudzać zainteresowanie. W związku z powyższy warto zlecić jej wykonanie prawdziwym fachowcom w swojej branży.

Comments are closed.