Papierowe czy foliowe naklejki na zamówienie – co wybrać?

Profesjonalne drukarnie mają w swojej ofercie sprzedażowej nie tylko papierowe, ale również foliowe naklejki na zamówienie. Oba rozwiązania mają zarówno zalety, jak i również swoje wady, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego zakupu.

Papierowe naklejki – co trzeba o nich wiedzieć?

Drukowanie naklejek z papieru samoprzylepnego cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród firm, ale również wśród klientów indywidualnych. Papierowe naklejki mogą pochwalić się nie tylko wysoką jakością druku, ale również dużą rozdzielczością druku. Parametry te mają olbrzymi wpływ na czytelność nawet stosunkowo niewielkich treści. Druk naklejek Kraków wykonanych z papieru jest bardzo szybki, dzięki czemu nie trzeba długo czekać na realizację zleceń. Do największych zalet warto zaliczyć możliwość laminowania naklejek i oczywiście bardzo atrakcyjną cenę.

druk naklejek kraków

Moda na naklejki foliowe

W Polsce coraz większą popularność zyskuje druk naklejek Kraków wykonanych z folii. Do największych zalet należy zaliczyć wysoką jakość druku, szybki czas realizacji zleceń oraz dużą trwałość naklejek. W dzisiejszych czasach sporym zainteresowaniem cieszy się drukowanie naklejek na folii bezbarwnej, które nie posiadają białego koloru. Naklejki foliowe mogą być oczywiście nacięte w dowolnym kształcie. Sporym atutem jest także przystępna cena i to nie tylko przy dużych, ale również i niewielkich nakładach. Warto zastanowić się także nad dodatkowym laminowaniem naklejek.

Comments are closed.